Czerwiec

W czerwcu rośnie nam liczba koncertów. Zupełnie jak zespołowi Bajm z okazji letnich festiwali. Dziwną prawdą w polskim biznesie muzycznym jest to, że na wakacje czekaja wszyscy artyści. Rozpoczynają się bowiem festyny plenerowe i jak takiej Maryli zdrowie pozwoli, to i jednego dnia będzie mogła obskoczyć nawet dwa podrzędne święta gmin. Tym samym w jej portfelu znajdzie się, nie o 40, ale o 80 tysięcy więcej. Klawo. Rada miasta szaleje, bo Maryla jest na tyle umiarkowana, że nikt się do niej nie przyczepi, poza tym, heeeeej, nie oszukjmy się – Małgośkę kocha każdy ! Pal licho całowanie dupy w prl’u. Gruba kreska. Nie było. Nie ma. A Wałęsą to ona nie jest, żeby jej na siłę te soczyste całusy wypominać.

Dla nas też czerwiec zdaje się być łaskawszy, mimo że kapele undergroundowe w wakacje nie maja lekko. Wyjazdy członków, wyjazdy publiki, zamykanie klubów itepe. Pusto w akademikach,  nawet tam nie można zagrać (a ja cały czas jestem za tym pomysłem!) . Tymczasem propozycji pojawia się więcej, przed chwilą pisał Sev z Concrete i jak dobrze pójdzie to w końcu w Piekarni legionowskiej wylądujemy i 27ego czerwca coś tam przypierdolimy od serca. Zajarałem się jeszcze jednym pomysłem, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie czerwiec przedstawia się tak:

13.VI– gramy na Dniach Sulejówka najebani, albo skacowani po moich i Sebastiana urodzinach. Tym lepiej.
15.VI – gramy w no mercy z okazji półfinału bitewki o nagranie dema. Napewno z Luna Negrą, jakie będą pozostałe 3 kapele – nie wiem.
21.VI – łoimy dzięki pomysłowi Qcia na Dniu Deskorolki w Mińsku Mazowieckim
22.VI – jedziemy na Downa, robimy akcje demówkową, umieramy, następnego dnia zmartwychwstajemy.

Odpadł wyjebany w kosmos ivent z Blindead, Elvisami i Merkabah, z powodu takiego, o którym żal pisać. Odpadło też Łochów tak jakoś cichaczem. Jeśli dojdzie 27y w Legionowie – przyklasnę z przytupem !

Kidriv

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: